• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Anket
VİCTOR HUGO'NUN SEFİLLER ROMANINI OKUDUNUZ MU? DID U EVER READ BOOK OF LES MISERABLES BY VICTOR HUGO
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Anasayfa/Main Page

2018–2020 Yılları arasında uygulanacak olan 'Yazarım Çünkü Ben de ''Yazar''ım' adlı Erasmus+KA229 Başvurumuz Ulusal Ajansımız tarafından hibelendirilmeye değer bulundu. Polonya, Romanya ve Litvanya'da bulunan ortak okullarımız ile birlikte 2 yıl sürdüreceğimiz bu projemizde emeği geçen başta Proje Koordinatörümüz Mustafa KARAAĞAÇ ile STEAM Türkiye derneği kurucusu ve AB Projeler danışmanı Dr. Şahin İDİN olmak üzere; Proje Ekip Üyeleri, Matematik Öğretmenimiz Sayın Tarık KÜÇÜKER, İngilizce Öğretmenimiz Sayın Nevin BİTİRGİÇ ve Türkçe Öğretmenimiz Sayın Şebnem Subaşı ALTAY'a Çayırova Atatürk Ortaokulu olarak can-ı gönülden teşekkür ederiz.
10.09.2018
Erasmus +KA229 Proje başvurumuz Ulusal Ajans’ımıza birkaç gün önce ulaştı. Şimdiki süreç artık değerlendirme için beklememizi gerektiriyor. Haziran ortaları veya temmuz ayında başvurumuzun kabulüne dair inancımız öğrencilerimizle birlikte devam etmektedir. Litvanya’daki Rokiskio Juozo Tubelio progimnazija okulu, Polonya’daki Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 17 okulu ve Romanya’daki Liceul Teoretic''Al. I. Cuza'' Iasi adlı okulun irtibat kişileri ve öğrencileri de merakla başvuru sonucunu beklemektedirler.
30.04.2018
Çayırova Atatürk Ortaokulu Proje Ekibi olarak, Polonya, Litvanya ve Romanya ile birlikte Stratejik Ortaklıklar kapsamında bir proje hazırlıyoruz. Koordinatör kuruluş olarak projemize olan inancımız tamdır. Projemiz, Ulusal Ajansımız tarafından onaylanırsa 2020 Eylül ayına kadar sürecektir.
03.03.2018
Son başvuru tarihi 23 Mart 2018 olan Erasmus+ KA229 Stratejik Ortaklıklar kapsamında Uygulamaların Değişimi başlıklı projemizin başvurusunu yaptık.Öncelikle STEAM Türkiye Derneği Kurucusu Sayın Dr. Şahin İDİN'e ve proje ekibmizin diğer üyelerine; Çayırova Atatürk Ortaokulu 7/B Sınıfı öğrencilerine Sefiller romanına gösterdiği ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Stratejik Ortak Okullarımız Polonya, Litvanya ve Romanya'daki okulların müdürlerine ve irtibat kişlerine de teşekkür ederiz.. Projemizin kabul edileceğine öğrencilerimiz ve biz yürekten inanıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
23.03.2018
Projemiz %99 oranında hazır. Birkaç eksiğimiz kaldı sadece. Dualarınızı esirgemeyin
06.03.2018
Değerli ziyaretçilerimiz, Forum bölümüne girerek 'Sefiller' romanı hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
25.03.2018
Değerli ziyaretçiler sitenin sol tarafında yayınlanan kitap okuma anketine katılımınızı bekleriz. We look forward to your valuable participation in the book reading survey published on the left side of the site.
25.03.2018
05.03.2018
Üyelik İşlemleri İçin Sol Menüde Bulunan Yeni Üye Ol Linkini Tıklayınız. Forumdan Faydalanmak ve Yorum Yazabilmek için Üye Olmanız Gerekmektedir.
04.03.2018
Victor HUGO'nun Yaşam Öyküsü İçin Devamı Tıklayın.
04.03.2018
 3 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret9995
Hava Durumu
Saat