• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Anket
VİCTOR HUGO'NUN SEFİLLER ROMANINI OKUDUNUZ MU? DID U EVER READ BOOK OF LES MISERABLES BY VICTOR HUGO
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Anasayfa/Main Page

09.10.2018
28.09.2018
PROJEMİZE ÖZEL ÖN TEST ÇALIŞMAMIZ İÇİN YAZI BAŞLIĞINI TIKLAYINIZ.
27.09.2018
''Dünyanın en çok okunan romanlarından biridir Sefiller, belki de en çok okunanı. Öyle ki 24 saatin her bir ânında Sefiller okuyan biri vardır arz kürenin bir yerinde, bir lisan üzre. Yani bugün, ben burada, bu satırları yazarken, biri bir yerlerde Sefiller okuyor. Bu yazı baskıya girerken, siz bu sütunu okurken ve öteki zamanlarda da birileri bir yerlerde Sefiller okuyor olacak. Prof. Dr. Nazan BEKİROĞLU/ Şubat 8th, 1998 in Mor Mürekkep. /////'' One of the most widely read novels in the world Les Miserables, perhaps the most widely read. There is a person who reads Les Miserables at every moment of the 24 hours of supply in one place on the sphere, one language. So today, I'm here, writing these lines, one of them somewhere in Les Miserables. This article will go into print, while you are reading this column and at other times someone will be reading Les Miserables somewhere. Professor Dr. Nazan BEKİROĞLU / February 8th, 1998 in Mor Mürekkep
24.09.2018
Erasmus+KA229 Okul Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında hazırladığımız ''Yazarım Çünkü Ben de 'Yazar'ım'' adlı projemiz Türkiye Ulusal Ajansımızdan 90.5 Puan alarak hibelendirilmeye hak kazandı.///Erasmus + KA229 School Education Area in the context that we prepare Strategic Partnerships' 'I write Because I'm a writer too', '' says project from the National Agency of Turkey received 90.5 points.
18.09.2018
Mart 2018 tarihinden 18 Eylül 2018 tarihine kadar yapmış olduğumuz kitap okuma anketimizin sonuçları yayınlandı. AYRICA SEFİLLER ROMANI İÇİN DE SAĞ MENÜDE YENİ ANKETİMİZ VAR. KATILMAYI UNUTMAYINIZ.////From March 2018 until September 18, 2018, the results of our book reading questionnaire were published. ALSO WE HAVE A NEW QUESTION IN THE RIGHT MENU FOR THE LES MISERABLES BOOK. REMEMBER TO PARTICIPATE.
18.09.2018
Erasmus + KA229, titled 'I write Because I am a Writer too' to be implemented between 2018-2020, was valued by our National Agency. We will continue this project for two years with partner schools in Poland, Romania and Lithuania. We would like to thank teachers who has contributed to the Project since the beginning, especially the project Coordinator Mr. Mustafa KARAAĞAÇ association with STEAM founder and Turkey's EU project advisor Dr. Şahin İDİN. ; Project Team Members, Mathematics Teacher Mr. Tarık KÜÇÜKER, English Teacher Miss Nevin BİTİRGİÇ and Turkish Teacher Mrs. Şebnem Subaşı ALTAY .
15.09.2018
2018–2020 Yılları arasında uygulanacak olan 'Yazarım Çünkü Ben de ''Yazar''ım' adlı Erasmus+KA229 Başvurumuz Ulusal Ajansımız tarafından hibelendirilmeye değer bulundu. Polonya, Romanya ve Litvanya'da bulunan ortak okullarımız ile birlikte 2 yıl sürdüreceğimiz bu projemizde emeği geçen başta Proje Koordinatörümüz Mustafa KARAAĞAÇ ile STEAM Türkiye derneği kurucusu ve AB Projeler danışmanı Dr. Şahin İDİN olmak üzere; Proje Ekip Üyeleri, Matematik Öğretmenimiz Sayın Tarık KÜÇÜKER, İngilizce Öğretmenimiz Sayın Nevin BİTİRGİÇ ve Türkçe Öğretmenimiz Sayın Şebnem Subaşı ALTAY'a Çayırova Atatürk Ortaokulu olarak can-ı gönülden teşekkür ederiz.
10.09.2018
Erasmus +KA229 Proje başvurumuz Ulusal Ajans’ımıza birkaç gün önce ulaştı. Şimdiki süreç artık değerlendirme için beklememizi gerektiriyor. Haziran ortaları veya temmuz ayında başvurumuzun kabulüne dair inancımız öğrencilerimizle birlikte devam etmektedir. Litvanya’daki Rokiskio Juozo Tubelio progimnazija okulu, Polonya’daki Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 17 okulu ve Romanya’daki Liceul Teoretic''Al. I. Cuza'' Iasi adlı okulun irtibat kişileri ve öğrencileri de merakla başvuru sonucunu beklemektedirler.
30.04.2018
Çayırova Atatürk Ortaokulu Proje Ekibi olarak, Polonya, Litvanya ve Romanya ile birlikte Stratejik Ortaklıklar kapsamında bir proje hazırlıyoruz. Koordinatör kuruluş olarak projemize olan inancımız tamdır. Projemiz, Ulusal Ajansımız tarafından onaylanırsa 2020 Eylül ayına kadar sürecektir.
03.03.2018
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret6502
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 21°
Saat